Program - Electricity 2017  

Thursday | 9.11

 Registration: 8:00-16:00
(Dan Eilat & Herods Palace)
Exhibition opens: 9:00-19:00
9:00
Parallel Sessions
Session TAM1
Herods Boutique,
Queens A
Power Grid Solutions - פתרונות למערכת חשמל
Chair: Shimon FisherIsrael Electric Co.
Abstracts and Presentations >>
TAM 1.1
9:00
Innovative Solutions for HV Substations
David Zonis, ABB Technologies, Israel
TAM 1.2
9:25
Phasors and Power Quality Monitoring in Czech and Slovakia Grid
Daniel Kaminsky, Jiri Hula, ELCOM, Czech Republic
TAM 1.3
9:50
The South Australia Power Grid Blackout - Analysis and Lessons Learned
Igor Aronovich, Israel Electric Co.
TAM 1.4
10:15
Digitalization of Asset Management Processes for Reliability and Value
Jean-Louis Coullon, General Electric, France
TAM 1.5
10:40
The Fire of Autotransformer as Result of 400 kV Bushing Explosion
Dr. Anatoly Shkolnik, Engineering Consulting & Supervision, Israel
Session TAM2
Herods Boutique,
Queens B
Energy Storage - אגירת אנרגיה
Chair: Eitan Sharabie, Israel Electric Co.
Abstracts and Presentations >>
TAM 2.1
9:00
Practical Issues with Electrical Energy Storage Projects
Dr. Martijn Huibers, DNV GL, Netherlands
TAM 2.2
9:25
Battery Energy Storage Systems Business Models / Applications
Nir Dekel, TBD, Germany
TAM 2.3
9:50
מערכות אגירה מבוזרות
Dr. Dan Weinstock, Consulting Engineer, Israel
TAM 2.4
10:15
שיטות לאגירת אנרגיה והשפעתם על משק החשמל בישראל ככלל וחברת החשמל בפרט
David Shaked, Israel Electric Co.
TAM 2.5
10:40
Battery Energy Storage Solutions
David Zonis, ABB Technologies, Israel
Session TAM3
Herods Boutique,
Kings
Testing and Measurement - בדיקות ומדידות
Chair: Boris ShwartzConsulting Engineer
Abstracts and Presentations >>
TAM 3.1
9:00
בדיקת מתקן פוטו וולטאי במתח נמוך
Yosef Shahbari, Shahbari Engineering, Israel
TAM 3.2
9:25
שלבים עיקריים בבדיקת מיתקן חשמל פוטו וולטאי במתח גבוה
Aharon Eframov, Independent Inspector Engineer, Israel
TAM 3.3
9:50
מורכבות ומקצועיות בדיקת המתקן החשמלי בעידן החדש בחברת החשמל
Lior Bercovitz, Israel Electric Co.
TAM 3.4
10:15
Panel Discussion
Moderator: Boris Shwartz, Consulting Engineer
Igor Stepensky, Public Utility Authority - Electricity
Abraham Yaniv, Yaniv Power Quality Consulting
Amos Ben-Arie, Independent Inspector
Shabtay Eliyahu, Israel Electric Co.
Eyal Sar-Shalom, Eyal Sar-Shalom Electrical Engineering
Session TAM4
Herods Boutique,
Kings C
Lighting and Illumination Engineering - הנדסת מאור
Chair: Dr. Uri Doman, U. Doman Electrical Engineering
Abstracts and Presentations >>
TAM 4.1
9:00
תאורת לד - סיכום שנת 2017. תאורת LED - כיוונים וטכנולוגיות חדשות, עדכונים מארגונים CIE ו-IES
Alex Yarmolinsky, Or Ad Engineers
TAM 4.2
9:25
התייעלות אנרגטית בתאורה מוניציפאלית .חישובי כדאיות להחלפת גופי תאורה קיימים במגזר מוניציפאלי לגופי תאורה LED - שיקולים טכנו-כלכליים
Maysara Mahajna, Delta Consulting Engineers
TAM 4.3
9:50
LED-מה נשתנה הלילה הזה? נושא סנוור בעידן טכנולוגיית ה
Alex Goldin, CIE Israel
TAM 4.4
10:15
Smart Light
Massimiliano Valli, Regent Lighting, Switzerland
TAM 4.5
10:40
New Technologies in the World of LED Lighting
David Smith, SORAA, USA
Session TAM5
Dan Eilat,
Tarshish
Energy Efficiency - התייעלות אנרגטית
Chair: Itzik Chernovsky, Veridis Environment
Abstracts and Presentations >>
TAM 5.1
9:00
(System Part Load Value) SPLV חישוב יעילות אנרגטית למערכת צ'ילרים
Yehonatan Ifraimov, C.I.Tech, Israel
TAM 5.2
9:25
IE4 Synchronous Reluctance Motor and Drive Solution
Igal Kriheli, ABB Technologies, Israel
TAM 5.3
9:50
Hydronic Balancing of Chilled Water Systems - Manual and Automatic
Matthias Braun, Oventrop & Co. KG, Germany
TAM 5.4
10:15
Pump Field Efficiency Testing Automation
Dr. Lev Nelik, LLC, USA
TAM 5.5
10:40
תקן בינלאומי IEC 60364-8-1 לקביעת יעילות אנרגטית של מתקן חשמלי
Teddy Nickolayevsky, Siemens, Israel
Session TAM6
Dan Eilat,
Coral
Data Centers - מרכזי מידע
Chair: David Bar Akiva, Bar Akiva Engineers
Abstracts and Presentations >>
TAM 6.1
9:00
מערכות מיזוג אויר לשיפור היעילות האנרגטית במרכזי מידע - המלצות לתכנון
Yossi Dayan, APC by Schneider-Electric, Israel
TAM 6.2
9:25
New Opportunities in UPS Data Center Designs
Ran Sasportas, Alexander Schneider, Israel
TAM 6.3
9:50
New Opportunities for Harvesting Datacenter Free-Cooling in the Israeli Climate
Roberto Felisi, Liebert, Italy
TAM 6.4
10:15
Li-ion UPS - A Revolutionary Combination of Advanced Technologies
Jeremie Pleynet, Ouzi Rahima, Socomec, France, Tensor Systems, Israel
TAM 6.5
10:40
Existing Critical Facilities Infrastructure Analysis Methodology
Shimon Katz, Electra M&E, Israel
11:00
Coffee break - exhibition areas
11:30
Plenary Session 2
Economy of Energy Market in Israel
כלכלת משק החשמל והאנרגיה בישראל
Chair: Prof. Israel (Izzy) Borovich, The Academic College Of Tel-Aviv Yafo 
Grid Management at an Age of Total Disruption
Ofer Bloch, CEO, Israel Electric Co.
The Electricity Market Challenges
Dr. Assaf Eilat, Chairman, Public Utility Authority - Electricity

Chen Herzog, Chief Economist, BDO

Yehuda Bar-On, CEO NTA

Herods Boutique, Kings
Session TAM7
Dan Eilat,
Coral
Innovations in HVAC Systems - חידושים במערכות מיזוג אוויר
Chair: Yoav ShrieberC.I.Tech
Abstracts and Presentations >>​
TAM 7.1
11:30
Water Flow Control Varies in the Primary and Secondary Water Cycles - VPF Systems
Luca Mariuzzo, Rhoss, Italy
TAM 7.2
11:55
Oil-Flooded Screw Compressor Systems for Power Generation Process Gas Compression and Refrigeration Applications
Mohammad Gauhar, Industrial Equipment Solutions, INC (IES), USA
TAM 7.3
12:20
מערכות VRF מאז ועד היום
Nir Tordjman, LG Electronics, Israel
TAM 7.4
12:45
תכנון מבנה טורי של מקררי מים כאמצעי להעלאת היעילות האנרגטית של המתקן
Ilan Ran, C.I.Tech, Israel
TAM 7.5
13:10
מערכת קדם מבוססת מצנן להקטנת לחצי ראש במערכות עבוי אוויר
Avi Cohen, Makam Agencies, Israel
13:00
Lunch - exhibition areas
14:00
Parallel Sessions
Session TPM1
Herods Boutique,
Queens A
Power Quality & Reliability - איכות ואמינות החשמל
Chair: Miron Givelberg, Consulting Engineer
Abstracts and Presentations >>​
TPM 1.1
14:00
ניהול או ניתוח איכות חשמל
Amir Broshi, SATEC, Israel
TPM 1.2
14:25
סלקטיביות ופונקציות מתקדמות במפסקי מתח נמוך, המשלימות את הצורך בהגנה מושלמת למתקן
Sharon Kabir, Kahane Group, Israel
TPM 1.3
14:50
האם איכות החשמל היא הגורם לתפקוד לא רצוני של ציוד חשמלי
Zohar Winboim, Zohar Winboim Electrical Engineering, Israel
TPM 1.4
15:15
Phase Voltage Fluctuations as an Electric Power Quality Index and their Influence on Some Voltage Parameters in Distribution Electrical Networks
Yair Hemo, Prof. Anatoly Lipsky, Israel Electric Co., Ariel University 
TPM 1.5
15:40
Thermal Design of APFC Panels
Bhatia Mudit, Larsen & Toubro, India
Session TPM2
Herods Boutique,
Queens B
Industrial Control - בקרה תעשייתית
Chair: Sergiu HollingerHolon Institute of Technology
Abstracts and Presentations >>​
TPM 2.1
14:00
שדרוג מערך ההגנות ביחידה 3 מחז"מ אלון תבור
Doron Oved, Dali Erez, Israel Electric Co.
TPM 2.2
14:25
בקרי התהליך דור 4.0 – גמישות, פתיחות ואבטחה
Avner Barak, Nissim Hai, Schneider Electric, Israel
TPM 2.3
14:50
Milestones for Planning and Deploying an Energy Management System
Meir Shai, ABB Technologies, Israel
TPM 2.4
15:15
מודרניזציה ושדרוג מערכות בקרה – מהתאוריה למעשה
Tsur Segal, Afcon Control & Automation, Israel
TPM 2.5
15:40
RWPT טעינה אלחוטית של רכבים חשמליים על ידי שימוש בשיטת
Erez Beer, NRCN, Israel
Session TPM3
Herods Boutique,
Kings
Smart Systems - מערכות חכמות
Chair: Avi LugassiLeeTechsys
Abstracts and Presentations >>​
TPM 3.1
14:00
מערכות מידע גיאוגרפיות ורשת חשמל חכמה חידושים ופיתוחים מתקדמים 
Dr. Asnat Mangell,  Israel Electric Co.
TPM 3.2
14:25
כמפתח להתייעלות ברצפת הייצור ושרשרת האספקה Industrial Internet of Things - IIOT
Shai Gershon, Contel Technologies, Israel
TPM 3.3
14:50
נשר – המפעל החכם – תיאור פרויקטים שבוצעו ברשת התפעולית של המפעל, ושדרוג HMI מערכת 
Gilad Doctori, Nesher Israel Cement Enterprises, Israel
TPM 3.4
15:15
Fast Secure Control of Renewables via the LTE Mobile Network
Dr. Ali Inan, EFR - Europäische Funk-Rundsteuerung, Germany
TPM 3.5
15:40
Smart Systems Approach for Metering in Germany
Detlef Einacker, Dr. Neuhaus Telekommunikation, Germany
Session TPM4
Herods Boutique,
Kings C
Cyber Threats in Smart Systems - איומי סייבר במערכות חכמות
Chair: Gabriel MazoozIsrael Electric Co.
Abstracts and Presentations >>​
TPM 4.1
14:00
יכולות סייבר מובנות בבקרי התהליך - CYBER-ePAC
Nissim Hai, Schneider Electric, Israel
TPM 4.2
14:25
Cyber Security Center as a New Service
Yakov Hain, Ydan Enterprise, Israel
TPM 4.3
14:50
Facing Cyber Threats to Intelligent Power Generation and Supply Systems
Yigal Goweta, Scadasudo, Israel
TPM 4.4
15:15
M2 Scada ובין M2M - תפיסת הגנת הסייבר בסביבת OT חכמה
Shlomo Kalamaro, Afcon Control & Automation, Israel
TPM 4.5
15:40
Siemens OT Cyber Security - Secure Plant Concept
Eitan Goldstein, Siemens, USA
Session TPM5
Dan Eilat,
Tarshish
Renewable Energy - אנרגיות מתחדשות
Chair: Nir ZaidfundenNir Zaidfunden Consulting Engineers
Abstracts and Presentations >>​
TPM 5.1
14:00
חדירת מתקני ייצור מבוזרים DG לרשת מתח גבוה: השפעות תפעוליות ודרכי התמודדות
Adi Zada, Israel Electric Co.
TPM 5.2
14:25
Efficient Energy Storage Solutions and PV - Diesel Hybrid Applications with SMA
Tim Uges, SMA Solar Technology AG, Germany
TPM 5.3
14:50
Advanced Ancillary Services from Large Utility-Scale PV Power Plant
Vladimir Chadliev, Mahesh Morjaria, Clyde Loutan, Vahan Gevorgian
First Solar Inc., NREL, CAISO , USA
TPM 5.4
15:15
Standard Based Correct Calibration and Practice of Energy Metering Equipment Used at Smart Grids and Renewable Energy Infrastructures
Netzah Calamaro, Prof. Doron Shmilovitz, Israel Electric Co., Tel-Aviv University, Israel
TPM 5.5
15:40
מדידת פרמטרים דינאמיים של מערכת פוטוולטאית
David Navon, Yair Cohen, Betty Guttmann, NRCN, Israel
Session TPM6
Dan Eilat,
Coral
Air Supply Systems - מערכות אספקת אוויר
Chair: Dalit BartalAdvance Energy Systems
Abstracts and Presentations >>​
TPM 6.1
14:00
עקרונות אוורור ובקרת שליטה בעשן במנהרות רכב ורכבת חשמלית
Anatoly Lifshits, Electra M&E, Israel
14:25
TPM 6.2
סופר יעילות לטיפול באוויר צח כפתרון משולב למיזוג של חללים גדולים DX מערכות
ביעילות גבוהה
Ronen Shahar, Gadir Systems, Israel
TPM 6.3
14:50
מערכות ייבוש דסיקנטיות לנקודות טל נמוכות – שיקולי תכן, מבנה ובקרה
Yehoshua Elizov, Insupco, Israel
TPM 6.4
15:15
יישום מתודולוגית ILS לצורך שיפור זמינות מערך האוויר במתקן תהליכי
Shai Peretz, Benny Cohen, NRCN, Israel
TPM 6.5
15:40
אגירה שאובה בהר הגלבוע - אוורור מנהרות ומבנים תת קרקעיים
Jonny Malachi, Mashav Refrigeration, Israel
16:00
Coffee break - exhibition areas
16:30
Plenary Session 3
Engineers Training for Smart World
הכשרת מהנדסים עבור העולם החכם
 Sponsored by: Ministry of Science and Technology
Chair: Prof. Yosef Pinhasi, Ariel University

Academic Education of Engineers in the Modern Era

Prof. Ami Moyal, President, Afeka College of Engineering

The High-Tech Industry / Graduates the Future

Elisha Yanay, Chairman, Beeper Communications


How to Be a Successful Engineer Until 2050:
Father to Son

Ricardo Klatovsky, Energy & Utilities Industry, IBM, Spain

Herods Boutique, Kings
Panel 1
Private Electricity Generation
ייצור חשמל פרטי
Chair: Nissan Caspi, Global Power

משק החשמל העתידי ורגולציה של ייצור

החשמל הפרטי

נורית גל, מנהלת חטיבה רגולציה וחשמל, רשות החשמל

 

פאנליסטים:

אלי אסולין, מנכ"ל דוראד אנרגיה

הדס רוזן, מנהלת פעילות SolarEdge ישראל

אבי דויטשמן, סמנכ"ל כספים חברת החשמל

ליאור גוטמן, כלכליסט

Dan Eilat, Tarshish
Session TPM7
Dan Eilat,
Coral
Security and Safety Systems - מערכות בטיחות וביטחון
Chair: Yoav AldaagAldaag Engineers Consultants
Abstracts and Presentations >>​
TPM 7.1
16:30
פאנל כבאים וניהול עשן
Yehoshua Brener, Telefire, Israel
TPM 7.2
16:55
תכולה ופרשנות לתקן 1001
Eyal Niv, Eyal Niv Engineering & Consulting, Israel
TPM 7.3
17:20
אינטגרציה בין מערכות בטיחות בבניינים מורכבים ורוויזיות אחרונות בתקן ישראלי
Asher Lasry, Afcon Control & Automation, Israel
TPM 7.4
17:45
Gilon Tunnels Project
Shadi Khatib, Menorah Group, Israel
TPM 7.5
18:10
מערכות בטיחות בפרויקט - קו הרכבת המהיר לירושלים
Ezra Azaria Eliezer, G4S, Israel
18:00
Dinner - In your hotel
19:30
Festive Evening Ceremony
Certifications Awarding Ceremony
Chair: Emil Koifman, Chairman of SEEEI
With the Participation of
MK, Dr. Yuval Steinitz, Minister of Energy

Presidium: Prof. Abraham Alexandrovitz, Yitzhak Balmas,
Elisha Ekstein, Avraham Menashe, Vladimir Namirovsky, Lazar Fuchs

 

Minister of Energy Lifetime Achievement in Electrical Engineering Award

Dr. Danni Gold, Ing. Michael Bixon, Ing. Joseph Goren

 

SEEEI Certificate of Appreciation will be Awarded to:

Assa Aharoni, Emil Appfelbaum, Avraham Lev Ran, Joseph Nir,
Silva Kogan, Prof. Natanel Kopeika, Yakov Raviv

Dan Eilat, Blue
Program subject to changes
* Not confirmed yet
Simultaneous translation

Society of Electrical, Electronics and Energy Engineers in Israel

Tel: (+972) 3 6134116 |  Fax: (+972) 3 6134117

All rights reserved to SEEEI Corp.

  • SEEEI Website
  • SEEEI Linkedin
  • SEEEI Facebook