מסלולים | Tracks

תשתיות חכמות וסייבר

Smart Infrastructure & Cyber

יצרנים פרטיים

Private Electricity Producers

תחבורה חשמלית

E-Mobility

מיזוג אוויר ואוורור

HVAC

תפעול ותחזוקה

 Maintenance & Operation

אנרגיה ורגולציה

Energy & Regulation

אנרגיה מתחדשת

Renewable Energy

הנדסת מאור

Lighting Engineering

בדיקות ומדידות

Testing & Measurement

Program

יום חמישי | 8.11 | Thursday

 Registration: 8:00-15:00 (Herods Palace)
Those Staying in Dan Eilat - Registration in your hotel
Exhibition opens: 8:00-18:00
9:00
Morning Parallel Sessions
Session TAM1
Herods Boutique,
Queens
TAM 1.1
9:00
TAM 1.2
9:25
TAM 1.3
9:50
TAM 1.4
10:15
TAM 1.5
10:40
Desigo CC פלטפורמת שליטה ובקרה למבנים חכמים
מוטי בראל, קונטאל אוטומציה ובקרה
Session TAM2
Herods Boutique,
Kings A
Microgrid and Distributed Generation - מיקרו גריד וייצור מבוזר
יו"ר: איגור אהרונוביץ, חברת החשמל לישראל
TAM 2.1
9:00
TAM 2.2
9:25
TAM 2.3
9:50
Session TAM3
Herods Boutique,
Kings B
Solar Systems - מערכות סולאריות
יו"ר: ניר זיידפונדן, מהנדסים יועצים
TAM 3.1
9:00
TAM 3.2
9:25
תחנת כוח תרמוסולארית אשלים פלוט A - תיאור פרויקט
בועז ישי, סולל בונה – שיכון ובינוי
TAM 3.3
9:50
TAM 3.5
10:40
עולם הגליום ניטריד ליישומי אלקטרוניקת הספק
פרופ' גדי גולן, ד"ר משה אזולאי, פרופ' יוסף ברנשטיין, אוניברסיטת אריאל ומכון טכנולוגי חולון
Session TAM4
Herods Boutique,
Kings C
Outdoor and Indoor Lighting - פרויקטי תאורת חוץ ופנים
יו"ר: ארקדי שיין, ארקדי מהנדסי חשמל
TAM 4.2
9:25
הדירוג האחיד של סנוור מטריד UGR
אלון הוניגסברג, ישראלוקס
TAM 4.4
10:15
TAM 4.5
10:40
מתודולוגיה של תכנון מתקני תאורת חוץ
אייל מנשה, א. דומן מהנדסי חשמל
Session TAM5
Herods Palas,
Lawrence
Electricity Quality and Reliability - איכות ואמינות החשמל
יו"ר: זוהר וינבוים, זוהר וינבוים הנדסת חשמל
TAM 5.3
9:50
TAM 5.5
10:40
בדיקת השלכות השימוש במגביל זרם בגנרטורים
ד"ר דוד אלמקיאס, קובי פרץ ושחף וינזון, יאני הנדסה
Session TAM6
Dan Eilat,
Tarshish
Smart City Communication - תקשורת עיר חכמה
יו"ר: אבי לוגסי, LeeTechsys
TAM 6.1
9:00
Smart Panel & EcoStruxure Power IoT Platform
Igal Manoah, Schneider Electric
TAM 6.2
9:25
Developing New Bands for Wireless Communications and Radars in the EHF
Ariel Etinger, Liat Rapaport, Gad Pinhasi, Prof. Yosef Pinhasi, Ariel University
TAM 6.3
9:50
TAM 6.4
10:15
חיים על מחשוב הקצה
איתן אלי, שניידר אלקטריק
Session TAM7
Dan Eilat,
Coral
TAM 7.2
9:25
From Buzz-Words to Real Work
חגי גולדמן, SAS
TAM 7.4
10:15
העברת נתוני מונים ליצרנים פרטיים
איציק משיח, חברת החשמל לישראל
TAM 7.5
10:40
Session TAM8
Dan Eilat,
Blue A
TAM 8.2
9:20
TAM 8.4
10:00
TAM 8.5
10:20
מתקני סינון בבי"ח ומתקנים קריטיים
סמואל קוגר, בית אל
TAM 8.6
10:40
Seismic Restraint on Non-Structural Systems in Buildings
Steve Fey, Mason Industries (INSUPCO), USA
11:05
Coffee break - exhibition areas
11:30
Plenary Session 4
Opportunities & Challenges in the
Electricity Market
הזדמנויות ואתגרים בשוק החשמל
Chair: Prof. Israel (Izzy) Borovich, The Academic College of Tel-Aviv –Yaffo

Guest Lecture:

Shachar Ayalon, CEO Israel Railway

Electricity: From Product to Platform – Opportunities & Challenges

Dr. Jorge Vasconcelos, NEWES, Portugal

Economic Perspective of the Future Electricity Market

Chen Herzug, Chief Economist, BDO Israel

Dan Eilat, Tarshish
Plenary Session 3
חדשנות בתחום האנרגיה
יו"ר: פרופ' סימון ליצין, CSO סטור-דוט, אוניברסיטת תל-אביב
דיון פתוח בהשתתפות:
ארז לורבר, COO StorDot
ירון בינדרסגן נשיא לניהול מוצר, סולראדג'
ד"ר גדעון פרידמן, ראש תחום טכנולוגיות, משרד האנרגיה
יואב אלקלעי, פרל כהן צדק לצר ברץ
Herods Boutique, Kings A+B
Session TAM9
Dan Eilat,
Blue A
מערכות משלימות להתייעלות אנרגטית בעולם מיזוג האוויר
Complimentary Syst. for Energy Efficiency
Chair: Yoav ShrieberC.I.Tech
TAM 9.1
11:30
התייעלות באנרגיה במערכות מיזוג אוויר -מדיניות ורגולציה
איציק יונסי, אגף שימור אנרגיה, משרד האנרגיה
TAM 9.2
11:50
The Impact of Smart HVAC Controls on Engineering Resources and Budgeting
Luis Melgares, Neptronic, Univ. du Québec à Montréal, Canada
TAM 9.3
12:10
EcoDsign and F- gas Regulations Impact
Erik van Oossanen, TRANE, Netherlands
TAM 9.4
12:30
Session TAM10
Dan Eilat,
Coral
Advanced Energy Systems
מערכות אנרגיה מתקדמות
Chair: Lori Shalev, Noam Harari Consulting Engineers
TAM 10.1
11:30
VRF Technology for High Rise Buildings
Hubert Gatez, DAIKIN, Belgium
TAM 10.2
11:50
מכונות GHP
Giorgio Rapits, אמישרגז
TAM 10.3
12:10
The Future of Digitalization Within Smart Buildings
Adrian Meili, Siemens, Switzerland
TAM 10.4
12:30
Humidification Application
Luis Melgares, Neptronic, Univ. du Québec à Montréal, Canada
TAM 9.5+10.5
12:50
Dan Eilat,
Blue A
דיווח
פעילות התאגדות מהנדסי מיזוג אוויר, אבי מנשה, יו"ר
פעילות התאחדות קבלני מיזוג אוויר וחימום, יובל בריק, מנכ"ל
13:00
Lunch - exhibition areas
14:00
Afternoon Parallel Sessions
Session TPM1
Herods Boutique,
Queens
Maintenance of Electrical Installations - תחזוקת מתקני חשמל
יו"ר: מרק אפשטיין, חברת החשמל לישראל
TPM 1.1
14:00
TPM 1.2
14:25
Datacenter Operations and Control Systems
Arto Lind, ABB Technologies, Sweden
TPM 1.3
14:50
מערכת חכמה לניטור רעידות בציוד סובב
טדי ניקולייבסקי, אלכסנדר לבנוב, Siemens
TPM 1.4
15:15
TPM 1.5
15:40
לוחות מיתוג ובקרה למתח נמוך - ת"י 61439-1,2
מריה ריבלקו, תמחש תעשיות מתכת וחשמל
Session TPM2
Herods Boutique,
Kings A
TPM 2.1
14:00
What Does Retail Electricity Competition Mean Today?
Dr. Jorge Vasconcelos, NEWES, Portugal
TPM 2.2
14:25
TPM 2.3
14:50
פתיחת מקטע האספקה לתחרות
חן הרצוג, כלכלן ראשי BDO
TPM 2.5
15:40
מבט על האתגרים של מנהל המערכת והשוק בארה"ב ובאירופה
איגור אהרונוביץ, חברת החשמל לישראל
Session TPM3
Herods Boutique,
Kings B
TPM 3.1
14:00
TPM 3.4
15:00
דיון:
מנחה: משה שטרית, רשות החשמל

איתן שרעבי, מנהל הרשת הארצית, חברת החשמל לישראל

ברק רשף, מסגן מנהל אגף תפ"ט, חברת החשמל לישראל

עמנואל קטן, מנכ"ל רימון אנרגיה,  מירם חלוקת חשמל

עלאא פחורי, ראש תחום ייצור, רשות החשמל

ד"ר דן וינשטוק, לשעבר מנהל מינהל החשמל, יועץ במק האנרגיה

Session TPM4
Herods Boutique,
Kings C
TPM 4.2
14:25
TPM 4.3
14:50
Human Centric Lighting – A Practical Approach
Johannes Seifermann, Regent, Switzerland
TPM 4.5
15:45
Q&A With Matteo Gavanezzi
"Everything You Need To Know How To Protect Your LED System"
Session TPM5
Herods Palace,
Lawrence
The Role of Electrical Inspector - תפקיד בודק חשמל
מנחה: בוריס שוורץ, יועץ
14:00
דיון:
איגור סטפנסקי, רשות החשמל

אליהו אבישר, מנהל לענייני חשמל ורשם מהנדסים ואדריכלים, משרד העבודה והרווחה

חיים תמם, טפסר בכיר, כבאות והצלה לישראל​

חיים קראוסהר, בודק עצמאי

שי הרפז, יועץ

איל גבאי, חברת החשמל לישראל

Session TPM6
Dan Eilat,
Tarshish
Cyber Protection - הגנת סייבר
יו"ר: גבי מזוז, חברת החשמל לישראל
14:25
TPM 6.2
Incident Response Team – Under Construction
ערן סלפטי, ל. בדש, ח. רואסו, י. כהנה, י. קדמון, א. אלנבוגן, קמ"ג
TPM 6.4
15:15
Session TPM7
Dan Eilat,
Coral
EV Charging Infrastructure - תשתיות טעינה
יו"ר: אלישע ינאי, ביפר תקשורת
TPM 7.1
14:00
EV Charging Power Management System
Joan Hinojo, Circontrol, Spain
14:25
TPM 7.2
הטענת רכבים חשמליים - EVCharge
Ariel Adoram, Tamar Meshulam, EVCharge
TPM 7.4
15:15
Charging of Electrical Cars
David Zonis, ABB Technologies
Session TPM8
Dan Eilat,
Blue A
Ventilation & Control Syst. - מערכות אוורור ובקרה
יו"ר: אנטולי ליפשיץ, אלקטרה M&E
14:35
TPM 8.2
הלטון – מנדפים חכמים
Rabah Ziane, Air C Tech (Halton)
TPM 8.3
15:00
Chiller Plant Control (CPC)
Jean Luc Margueron, TRANE
TPM 8.4
15:25
TPM 8.5
15:45
שיטות ייבוש והשילוב ביניהן לשם מיצוי אנרגטי
נתנאל גדעוני, יוסי כהן, עינב טכנולוגיות
16:05
Coffee break - exhibition areas
16:30
Plenary Session 5
מיקרו-גריד כגורם משמעותי בעיר חכמה
יו"ר: עמנואל מרינקו, יאני הנדסה

דיון בהשתתפות:

עמוס לסקר, יו"ר פורום יצרני חשמל פרטיים

מיכאל רוטניצקי, יאני הנדסה

ד"ר אילן סולימאן, ISCON E&R

איתן יהודה, היטאצי

יאשה חאין, יועץ

ד"ר אהרון בר-דב, בר-דב הנדסה וניהול

Herods Boutique, Kings A+B
Plenary Session 6
EV Charging Infrastructure Landscape
כיווני ההתפתחות של תשתיות טעינת רכב חשמלי
Chair: Elisha Yanay, Beeper Communications

EV Charging Infrastructure - A Global Perspective

Wim Elshout, ABB Netherlands

EV Charging, an Opportunity in the US Electricity Market

Michael D. Farkas, Founder & Executive Chairman, Blink Charging Co. US

EV Charging Infrastructure - A Developing Market

Joan Hinojo, Circontrol, Spain

Dan Eilat, Tarshish
Session TPM9
Dan Eilat,
Coral
Energy Efficiency - התייעלות אנרגטית
יו"ר: יוני מלאכי, משב הנדסת קירור ומיזוג אוויר
TPM 9.1
16:30
R32 - for Environmentally Friendly Air Conditioning Systems
Tomas Prigge, FUJITSU
TPM 9.2
16:50
New European Energy Code for Chillers
Ricardo Salgdo, C.I Tech - Carrier Francs
TPM 9.3
17:10
ניהול אנרגיה ותחזוקת מערכות מ"א בעידן ה-IoT, Big Data, Cloud Computing
ו- Machine Learning
אור מנדלסון, סמארט גרין
TPM 9.4
17:30
Corrosion Reduction & Cost Saving for Heating & Chilled Water Systems
Ozgur Hundur, Reflex, Germany, S.A.C.F Engineering
TPM 9.5
17:50
ההשפעות של הגידול בייצור אנרגיה מתחדשת וההזדמנויות לאגירה תרמית
רם הברון, אלקטרה
18:00
Dinner - In your hotel
20:00
טקס חגיגי - Festive Ceremony
Certifications Awarding Ceremony - טקס הענקת אותות ותעודות
Chair: Emil Koifman, Chairman of SEEEI
With the Participation of
MK, Dr. Yuval Steinitz, Minister of Energy

Presidium: Prof. Abraham Alexandrovitz, Dr. Aharon Bar-Dov,

Major General (Ret.) Yiftach Ron-Tal, Elisha Ekstein, Avraham Menashe, Lazar Fuchs

 

אות שר האנרגיה על מפעל חיים בתחום הנדסת חשמל ואנרגיה יוענק ל:
דוד בר-עקיבא, פרופ' סימון ליצין


תעודת הוקרה מטעם התאגדות מהנדסי חשמל ואלקטרוניקה בישראל בתחום חשמל ואנרגיה תוענק ל:
משה ברגרפרויינד, ליאורה גרצמן, משה הרפז, דורון מוסקוביץ,
ברונו פיינרו, נחום רפופורט, פרופ' אברהם שיצר, Heinrich Wienold

Dan Eilat, Blue
Program subject to changes
* Not confirmed yet
Simultaneous translation

התאגדות מהנדסי חשמל ואלקטרוניקה בישראל

The Society of Electrical and Electronics Engineers in Israel 

Tel: (+972) 3 6134116 |  Fax: (+972) 3 6134117

All rights reserved to SEEEI Corp.